Budujeme silné značky

Zaměřujeme se zejména na malé a střední firmy se silným příběhem či dobře vnímanou značkou, kterým pomáháme s dalším rozvojem

Aktuální portfolio

Vstup: 2022
Ticketstream je česká společnost poskytující ticketingové a marketingové služby organizátorům kulturních, sportovních a jiných volnočasových akcí.
Vstup: 2021
Tilak je skvělou českou značkou vyrábějící outdoorové oblečení nejvyšší kvality. Slaví úspěch nejen v Česku a Evropě, ale i na dalších kontinentech.
Vstup: 2021
Dynamicky se rozvíjející fintech, který nabízí spoření a investice zejména mladším generacím bez zdlouhavého papírování, zbytečných poplatků a nesmyslných fixací.
Vstup: 2018
Výhradní distributor řady kvalitních značek zejména z oblasti kuchyňských potřeb. Po akvizici v roce 2018 jsme firmu podpořili v úspěšném rozšíření online prodeje a expanzi do zahraničí.
Vstup: 2018
uLékaře.cz je dynamicky rostoucí firma ve velmi zajímavém sektoru eHealth. Projekt uLékaře.cz má širší společenský přesah, což potvrdila i vítězstvím v anketě EY společensky prospěný podnikatel roku 2020.
Vstup: 2017
Za pouhé dva roky jsme se stali love brandem a v současné době jsme největší a nejznámější firmou, která v ČR nabízí ručně dělané donuty a pravé americké pastry s podporou silného brandu.